فایل های خود را اینجا رها کنید یا کلیک کنید
ارسال سفارش ترجمه در سایت بترجم

راه ثبت سفارش

ثبت سفارش ترجمه

ترجمه انواع متون تخصصی و مقالات ISI در سایت بترجم توسط مترجمینی مجرب و با تجربه صورت می گیرد.

چطور می تونم سفارشم رو ثبت کنم؟

سفارشی ترجمه در سایت بترجم بسیار راحت می باشد و شما از طریق باکس زیر می توانید به راحتی فایل های خود را آپلود کنید. ابتدا کافیست نوع سفارشتان مانند، ترجمه تخصصی ، ویرایش نیتیو یا... انتخاب نمایید و سپس بقیه مراحل را تکمیل کنید. سفارش شما تنها با یک کلیک برای کارشناسان تیم بترجم ارسال خواهد شد. از لحظه ای که شما سفارشتان را در بترجم ثبت می کنید، تمامی مراحل از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. و همچنین اگر سوالی داشتید می توانید با کارشناسان بترجم ارتباط برقرار کنید.

قیمت ترجمه تخصصی متون چطور تعیین می شود؟

زمانی که شما فایل ترجمه تان را بارگذاری و ارسال می کنید، بلافاصله به درست کارشناسان ما میرسد. تیم بترجم با توجه به ملاک هایی مشخص از جمله تعداد کلمات، زمینه ترجمه، فوریت تررجمه و... هزینه ترجمه متون شما را به صورت رایگان برآورد می کنند و به شما اطلاع می دهند. در صورت تمایل و سفرش پروژه بعد از دیدن فاکتور خود می توانید سفارش خود را ثبت نهایی کنید. برای اطلاع بیشتر از نحوه قیمت گذاری ترجمه می توانید مطلب: قیمت ترجمه را مطالعه کنید.
تیم بترجم با توجه به ملاک هایی مشخص از جمله تعداد کلمات، زمینه ترجمه، فوریت تررجمه و... هزینه ترجمه متون شما را به صورت رایگان برآورد می کنند و به شما اطلاع می دهند.
در صورت تمایل و سفرش پروژه بعد از دیدن فاکتور خود می توانید سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

تحویل سفارش

یکی دیگر از مواردی که برای افراد هنگام سفارش ترجمه مهم است، زمان تحویل سفارش محسوب می شود. در سایت بترجم شما می توانید سفارشات خود را به سه حالت عادی، نیمه فوری و فوری سفارش دهید. در ترجمه فوری زمان تحویل به یک سوم و در حالت نیمه فوری به دو سوم زمان می رسد. شما بر اساس نیاز و هدفتان می توانید زمان ترجمه را انتخاب کنید و سایت بترجم این تعهد را به شما که ترجمه شما را در اسرع وقت و زمان موعود و بدون تاخیر به شما تحویل دهد.

سوالات متداول

ما در بترجم، بر اساس کلمات قابل ترجمه در فایل زبان مبدا، زمانبدی ترجمه، کیفیت و سابقه مترجم، رشته (زمینه) در فایل مبدا، قیمت ترجمه مشتریان را محاسبه می‌نماییم. هر 250 کلمه، یک صفحه استاندارد می‌باشد. شما می‌توانید بصورت رایگان از ماشین‌حساب محاسبه قیمت ترجمه استفاده نمایید. همچنین با اطمینان می توانید قیمت و زمانبندی قطعی فایل خود را از بترجم داشته باشید، کافیست از طریق صفحه ارسال سفارش بصورت رایگان سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید تا کارشناسان بترجم کارشان را شروع کنند.

کلیه سفارشات در بترجم دارای ضمانت بازگشت وجه به مدت 7 روز ، اصلاح و ویرایش فایل ترجمه‌شده به مدت 15 روز پس از تحویل فایل توسط مترجم به مشتری می‌باشد و کلیه سفارشات دارای پشتیبانی رایگان حداقل به مدت یک سال هستند.

پرداخت سفارشات تا 9 هزار کلمه بصورت نقدی و پرداخت قبل از ارجاع کار به مترجم می‌باشد و در صورتی که سفارش شما بیش از 9 هزار کلمه است و قصد پرداخت در چند مرحله را دارید، ما در بترجم امکان پرداخت اقساطی را فراهم کرده‌ایم. کافی است تیکت خود راثبت نمایید.

پرداخت سفارشات تا 9 هزار کلمه بصورت نقدی و پرداخت قبل از ارجاع کار به مترجم می‌باشد و در صورتی که سفارش شما بیش از 9 هزار کلمه است و قصد پرداخت در چند مرحله را دارید، ما در بترجم امکان پرداخت اقساطی را فراهم کرده‌ایم. کافی است تیکت خود راثبت نمایید.

سایت ترجمه تخصصی بترجم شامل سه پلن جهت دسته‌بندی مترجمین می‌باشد که در پلن برنزی ترجمه شما توسط یک مترجم با سابقه حداقل یک سال، پلن نقره‌ای ترجمه توسط یک مترجم تا 5 سال سابقه و در پلن طلایی یک مترجم تا 10 سال سابقه متن شما را ترجمه می‌کند.

کلیه سفارشات با توجه به انتخاب کیفیت ترجمه و سابقه مترجم دارای تضامین خاص خود می‌باشد.

شما فقط کافی است از طریق صفحه سفارش ترجمه فایل یا متن خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید و سپس متن شما به صورت رایگان و دقیق توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرارگرفته و سپس فاکتور برای شما ارسال می‌شود و در صورت تمایل شما می‌توانید سفارش خود را به صورت قطعی ثبت کنید.

1- ابتدا مشتری سفارش خود را از طریق صفحه ثبت سفارش ارسال می‌کند

2- توسط کارشناسان ما فایل ارسالی بررسی و قیمت‌گذاری انجام می‌شود

3- کاربر جهت مشاهده پیش‌فاکتور و انواع قیمت‌گذاری به سایت مراجعه می‌فرماید 

4- پرداخت هزینه فاکتور بر حسب انتخاب مشتری

5- تایید فیش پرداختی و ارجاع کار به یکی از مترجمین

6- تایید انجام سفارش توسط مترجم

7- انجام ترجمه توسط مترجم

8- بررسی فایل ترجمه ارسالی مترجم توسط تیم فنی

9- تحویل فایل ترجمه به مشتری

بترجم سه زمان‌بندی ارسال و تحویل ترجمه توسط مترجمین را پشتیبانی می‌کند 1- عادی  2- نیمه‌فوری 3-فوری  در حالت نیمه‌فوری ترجمه 20 درصد سریع‌تر نسبت به عادی و در حالت فوری ترجمه 40 درصد سریع‌تر از حالت عادی تحویل مشتری خواهد شد.

پرداخت فاکتور‌های سفارش در بترجم به شرح ذیل می‌باشد:

1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی

2- پرداخت از طریق فیش‌های بانکی

3- پرداخت شتابی (کارت به کارت)

4- پرداخت سفارش از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری مشتری

5- پرداخت از طریق کد‌های تخفیف

نکته: بهترین روش جهت پرداخت کلیه فاکتور‌های موجود در بترجم گزینه یک (پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی می‌باشد)

ما در سایت ترجمه تخصصی بترجم سه نوع کد تخفیف برای کاربران قرارداده‌ایم که عبارتند از: تخفیفات مناسبتی، تخفیف برای اعضای جدید، کد تخفیف ویژه، تخفیف حجمی

که برای تخفیفات مناسبتی می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی ما لینکداین، توییتر، اینستاگرام و فیس‌بوک عضو شوید و از کد‌های تخفیف مناسبتی که در آنجا قرار می‌گیرد استفاده کنید و یا عضو خبر‌نامه بترجم شوید که در فوتر قراردارد و کد تخفیف برای شما از طریق ایمیل ارسال می‌شود.

کد تخفیف اعضای جدید هم برای شما از طریق ایمیل یا پیامک برای شما ارسال می‌‌شود.

برای کد تخفیف ویژه هم شما به کارشناسان ما درخواست می‌دهید و پس از بررسی کد مورد نظر برای شما ارسال می‌شود.

تخفیف حجمی هم پس از آپلود فایل به صورت خودکار برای شما لحاظ می‌شود.

گروه ترجمه تخصصی بترجم ارائه دهنده خدمات آنلاین ترجمه است. ما خدمات ترجمه تخصصی را به صورت 24 ساعته و آنلاین انجام می‌دهیم. ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی متن و مقاله در تخصص ماست. از نتایج کار با ما می‌توان به کاهش قیمت ترجمه برای مشتریان به دلیل امکان انتخاب کیفیت ترجمه، اعمال تخفیف‌های متناسب با حجم سفارش تا 30 درصد و همچنین تخفیف‌های دیگر و عدم نیاز به مراجعه حضوری اشاره کرد. آزمون، ارزیابی مستمر، دسته‌بندی مترجم‌ها و ارزیابی کیفی متن هر سفارش توسط گروه فنی، ابزارهای ما برای تضمین کیفیت ترجمه‌های انجام شده است.

از مزایای بترجم همراه داشتن همیشگی ترجمه‌ها برای کاربر و عدم گم‌شدن یا ازبین رفتن آن، همچنین امکان استفاده از آن در هر زمان حتی چندین سال آینده است.

پس از اینکه مترجم متن شما را ترجمه کرد، فایل ترجمه شده در پنل کاربری شما در منوی مدیریت در قسمت سفارش‌های من قابل دریافت است.

نسخه دسکتاپ:

سفارشات من (نسخه دسکتاپ)

نسخه موبایل:

سفارشات من(موبایل)

در سایت ترجمه تخصصی بترجم کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران مرکز ترجمه ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

تمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت انجام می‌شود. مشتری حق ندارد هیچ‌گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت و ... ) را در اختیار مترجم قرار دهد. در صورت مشاهده حساب کاربری بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

اگر برای ثبت سفارش بیشتر به راهنمایی نیاز دارید کلیک کنید.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه شما

در پاسخ به