گروه ترجمه تخصصی بترجم

ترجمه ارزان ، تخصصی و با کیفیت در کنار کسب در آمد از سایت بترجم

     
         گروه ترجمه تخصصی بترجم
ترجمه ارزان اما تخصصی را به دوستانتان هدیه دهید
شاید تا به امروز روش های زیادی درباره کسب درآمد از اینترنت و برخورداری از تخفیف های مختلف دیده باشید. خیلی از این روشها به روش های زرد معروفند و اغلب نتیجه ای برای شخص ندارند و در نهایت باعث دلسرد شدن شخص از ادامه کار میشود. اما در سایت بترجم شما بدون نیاز به ترجمه ی حتی یک کلمه میتوانید براحتی هم کسب درآمد کنید و هم باعث برخورداری دوستانتان از یک ترجمه ارزان و با کیفیت بالا شوید. اگر مایلید روش کار را یاد بگیرید با ما در این مطلب همراه باشید.
احتمالا در حین قدم زدن در سطح شهر بارها این تبلیغ را در خدمات کامپیوتری ها و در و دیوار دیده اید "ترجمه پذیرفته می شود". و یا شاید هم خودتان مقاله ای را برای ترجمه نزدشان برده باشید. اما طبق آماری که از کاربران گرفته ایم، اغلب ترجمه هایی که در بیرون انجام میگیرد، یا از نوع گوگلی است و یا بدلیل روان نبودن مطلب ترجمه شده، اصلا قابل فهم نیست. دلیل این امر اینست که ترجمه توسط یک شخص انجام میشود و بعضا بدلیل فشار حجم کاری بر روی شخص در بسیاری از مواقع متن ترجمه شده کیفیت لازم را دارا نمی باشد در حالی که هزینه زیادی هم بابت آن دریافت میشود.
ترجمه ارزان اما کیفیت بالا چگونه ممکن است؟
از آنجائیکه در سایت بترجم کار ترجمه زیر نظر تیم متخصص صورت میگیرد و نظارت مستقیم تیم تضمین کیفیت روی کار نهایی صورت می پذیرد، باعث شده تا بهترین و روانترین ترجمه و البته یک ترجمه ارزان به مشتری ارائه گردد.
این مطلب را عرض کردیم تا ابتدا متوجه نحوه کار سایت بترجم شوید. حال که به کیفیت و نحوه کار تیم بترجم پی بردید برای شروع کسب درآمد کافیست مبنای جذب مشتری را بر اساس کیفیت کار و ترجمه ارزان قرار دهید. برای کسب درآمد از سایت بترجم کافیست با تکمیل فرم عضویت اقدام به دریافت لینک دعوت از دوستان نمایید.
شما ضمن کسب در آمد از طریق دعوت دوستان از این لینک، امکان دریافت تخفیف را نیز برای دوستانتان جهت برخورداری از یک ترجمه ارزان فراهم خواهید کرد. این امر در حالیست که تعرفه های ترجمه در سایت بترجم بسیار پایین است. اما شما یک تخفیف مضاعف را نیز از این طریق به دیگران هدیه میکنید. همین امر خود موجب جذب سریع و بی چون چرای کاربران میگردد.


مطالب مرتبط
شروع فعالیت خدمات ترجمه مدرن بترجم

شروع فعالیت خدمات ترجمه مدرن بترجم

18:42 1395/07/09

فعالیت گروه ترجمه مدرن بترجم با آدرس بترجم دات کام شروع شد.

ادامه مطلب
ترجمه مقالات دانشجویی با سرعت و دقت بالا و استفاده از واژگان تخصصی

ترجمه مقالات دانشجویی با سرعت و دقت بالا و استفاده از واژگان تخصصی

18:38 1395/11/27

در ترجمه، کلمات معانی مختلفی دارند و همان معانی در فارسی مترادفهای سبک و سنگینی نیز دارند. در ترجمه مقالات دانشجویی استفاده از کلمات مناسب بسیار مهم است

ادامه مطلب
ترجمه تخصصی متون؛ دقت در یک تفاوت

ترجمه تخصصی متون؛ دقت در یک تفاوت

18:26 1396/01/30

بررسی تفاوت هایی در ترجمه تخصصی متون

ادامه مطلب
ترجمه تخصصی مقاله پزشکی و اصول نگارش آن چه مزایایی برای دانشجو دارد

ترجمه تخصصی مقاله پزشکی و اصول نگارش آن چه مزایایی برای دانشجو دارد

12:52 1395/12/11

در بین انواع روشهای ترجمه مقالات سایت بترجم توجه و تمرکز خاصی بر روی ترجمه تخصصی مقاله پزشکی دارد. در این مطلب از مزایای یک ترجمه تخصصی آگاه شوید.

ادامه مطلب

خدمات

آخرین مطالب

Merry Christmas - سال نو میلادی مبارک

As Christmas is upon us, we find ourselves reflecting on the past year and on those who have helped us shape our business

21:46 1396/10/04
نظريه هاي ترجمه و کاربرد آنها در ترجمه متون

براي واژه "ترجمه" (Translation) تعاريف متعددي از سوي متخصصين ارائه شده است که به تعدادي از آنها در اين نوشته اشاره مي­شود

18:29 1396/10/04
شب یلدا فرصتی برای چند لحظه بیشتر کنار هم بودن

تنها چند دقیقه ناقابل مى تواند از یک شب عادى، شب یلدا بسازد؛ ولى با هم بودن است که آن را نیک نام کرده و در تاریخ ماندگار شده است.

11:50 1396/09/28
تخفيف 20 درصدي به مناسبت اولين سالگرد فعاليت وب سايت بترجم

از تاريخ 9 مهر ماه تا 30 مهر ماه تخفيف 20 درصدي براي همه سفارشات با هر کيفيتي

14:11 1396/07/10
اولین سالگرد فعالیت وب سایت بترجم

یک سال قبل در تاریخ 9 مهرماه 95 فعالیت وب سایت بترجم شروع شد

14:04 1396/07/10
عضویت بترجم در انجمن عملی تجارت الکترونیک ایران

بترجم به عضویت حقوقی انجمن تجارت الکترونیک ایران درآمد

17:25 1396/04/16
کاهش هزینه ترجمه در همه تخصص ها و کیفیت ها

کاهش 10 درصدی هزینه های ترجمه در همه تخصص ها و کیفیت ها به نفع کاربران بترجم

17:01 1396/04/16